Açıkhava Sinema

Türkiye genelinde çeşitli kurum yada kuruluşların organizasyonlarında hedef kitlelerine yönelik gösterilerinde uzun yıllardır Açıkhava Sinema  hizmet vermekteyiz. Açık yada kapalı alanlarda yürüttüğümüz organizasyon ve gösterilerde Cinegolds olarak tecrübemizin kattığı kalite farkı ile bulunduğumuz her yerde takdir toplamanın gururu içersindeyiz.

Öcülüğünü yürüttüğümüz ve yürütmeye de devam edeceğimiz bu sektörde, kullanılan ekipmanların kalitesinden, gösterime konulan içeriklerin popülaritesine kadar detaylı ve titiz bir hizmet verme çabası içindeyiz. Sahip olduğumuza inandığımız etik vizyonumuz ile sadece hizmet değil, destek ve eğitimler ile de Cinegolds ismi ile var olmayı hedeflemekteyiz.

Gerek kullanılan ekipman gerekse sahip olduğumuz vizyon ile kurum yada kuruluşların marka tanıtımlarında da varız ve yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz.

Eğitim ve desteklerimiz dışında Franchising vererek hızla ve yine aynı kalitede yetişemediğimiz noktalara ulaşmayı, bunu yaparken de Açıkhava Sinema hizmetini öğretmeyi de hedeflemekteyiz.

İnsan yaşamının kalitesini arttıran ve hayattan keyif almasını sağlayarak yaşam gücünü arttıran, motivasyon sağlayan öğelerden biridir sinema. Çok iyi bilinir ki izlediğimiz güzel bir filme odaklandığımızda bir süreliğine de olsa sorunlarımızı-dan uzaklaşır ve hafifleriz. Terapi formunda yaşadığımız bu güzel keyfi, güzel ülkemizin en ücra köşelerine bile taşıyabilmek, biz Cinegolds ekibi için gururdan öte, ulvi bir amaçtır.

Gezici Sinema

Cinegold olarak hedefimiz sinemasız olan her yere ulaşabilmektir.

Uzun yıllardır Türkiye’nin her yerine ulaşabilmekteyiz. Özellikle sinema salonlarına sahip olmayan bölgeleri hedeflemekte ve sayısız bölgeye sinema keyfini taşıyabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Gezici sinema ekibimizle gezici sinema marifetiyle, gezici sinema makinalarımızla, gezici sinemamızı cep telefonunuzu şarj edebildiğiniz her yerde film izleme keyfini gezici sinema ekibimizle yaşayın.

Hızlı Kurulum

Gezici sinema ekipmanlarımız gösterilen alanlara oldukça kısa sürede kurulur ve yine kaldırılır düzeneklere sahiptir.

Vizyon Gösterimler

Gezici sinemalarımızda en güncel vizyon filmleri izleyebilirsiniz.

Konforlu Mekanlar

Salonlarımızın konforuna da oldukça özen göstermekteyiz. Mekanlarımız geçici de olsa gösterim boyunca rahat edeceksiniz.

CİNEGOLD İş Ortaklığı Sistemi

Türkiye’de birçok Alış-Veriş Merkezinde hizmet veren CİNEGOLD ile iş birliği yapmak isterseniz

Yetkili: Bulut BALKİS ile hemen iletişime geçebilirsiniz. ( bulutbalkis@cinegolds.com | +90 543 808 7839 )