Yeniliklere açık firmamız sinema sektöründen sonra şimdi de medikal sektöründe.
Alışılmışın dışında olarak 3 katlı standart maskelerin yanısıra el değmeden üretilen maske araştırma ve geliştirme ekibimiz kolları sıvadı.
alışılmış kulak ipliklerinin yerine bebek lastiğinden imal edilmiş, kendiliğinden esneyen yumuşak elastik kumaşlı kulakçıklar, çok yakında firmamız bünyesinde üretime başlayacaktır.
dünyada bir ilk olrak piyasaya çıkartmayı planladığımız maskeler, kulak ağrıtmayacak şekilde tasarlanmış ve el değmeden üretilmesi için planlanmıştır. ARGE ekibimizin yoğun mesai harcadığı yeni nesil maskelerimiz yaklaşık bir yıl içerisinde piyasaya sunulacaktır. projeyi çok büyük bir gizlilik içinde yürüttüklerini belirten firma sahibimiz Nadir Balkis, “yıllardır maskelerde yaşadığımız kulak ağrısı sorununa son vermek için ekibimle geceli gündüzlü çalışmaktayız. projeyi büyük bir gizlilik ve titizlikle yürütmekteyiz. maskelerimizin en büyük özelliği, yeni bir tasarımla piyasaya çıkacak olmamız. tasarımımız ise tamamen kulaklara yönelik bir tasarım. kendiliğinden lastikli bir ürün olması sebebiyle diğer maskelerden daha korumalı ve daha güvenli. lastiklerimiz bebek lastiğinen imal edilecektir. iğer maskelerden farklı olarak, kulakları acıtmayacak bantlı, katlara sahip, kendiliğinden esneyebilen yumuşak elastik yaklaşık 2 cm. kalınlığında kumaş kullandık. ilk bakıldığında ipsiz maskeye benzer tasarımımız umuyorum ki, pazarda da ciddi talep görecektir” diye konuştu.

Benzer Haberler